Header - Oferta Header - Oferta Twój Partner w utrzymaniu najwyższej higieny   ul. Techniczna 2 bud AD, 05-500 Piaseczno Telefon: 022 715 99 50 do 68, E-mail: info@gro-tex.com.pl

Nasze marki:

Nagroda Ministra Gospodarki dla firmy Gro-Tex Sp. z o.o.

Już od kilkunastu lat co roku w marcu odbywają się Międzynarodowe Targi Gastronomiczno-Hotelarskie EUROGASTRO, początkowo odbywały się w  Pałac Kultury i Nauki w Warszawie a obecnie w centrum wystawienniczym MT Targi Polska Sp. z o.o. w Warszawie.

Targi EuroGastro to wiodąca na polskim rynku międzynarodowa wystawa dla gastronomii i hotelarstwa o ponad 15 letniej tradycji. Jest to impreza typowo branżowa, która z roku na rok nabiera coraz większego rozmachu - coraz więcej firm chce podczas EuroGastro zaprezentować swoje produkty, coraz więcej gości przychodzi, by zapoznać się z ich ofertą. Co roku  imprezę targową swoim honorowym patronatem obejmuje  Ministerstwo Gospodarki . Ogromnym atutem Targów jest ich kompleksowość ? przedstawienie pod jednym dachem wszystkiego, co jest przedstawicielom branży HoReCa niezbędne, a także zgromadzenie w jednym miejscu nowości rynkowych. Tu można porównać bogatą ofertę produktów i usług dla placówek gastronomicznych i hotelarskich, a nawet zakupić wybrane produkty bezpośrednio na Targach, często w promocyjnej cenie.

Podczas jednej z edycji  w gronie laureatów konkursu o Nagrodę Ministra Gospodarki na najlepszą ofertę prezentowaną podczas Targów Eurogastro znalazła się nasza firma . A jeszcze milszym zaskoczeniem  była przyznana Nagroda Główna w grupie Akcesoria dla gastronomii którą otrzymała firma GRO-TEX Sp. z o.o. z Piaseczna za czyściwa dezynfekujące do powierzchni. Wyróżnienie tym bardziej cieszy że, była to pierwsza prezentacja naszej firmy na imprezie targowej skierowanej do sektora gastronomiczno-hotelarskiego.