!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Odzież jednorazowa – producent Gro-tex

GRO-TEX to hurtownia odzieży jednorazowej, która działa na rynku już od 1999 roku, dostarczając swoim klientom najwyższej jakości produkty higieniczne oraz BHP.

Od początku istnienia naszej działalności zajmujemy się zaopatrywaniem małych, średnich oraz dużych firm, stawiających przede wszystkim na dobrą jakość oraz atrakcyjne ceny, którymi wyróżnia się proponowana przez nas odzież jednorazowa. Uwzględniając zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania klientów korzystających z naszego bogatego asortymentu, nieustannie poszerzamy go o nowe towary. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy z wielkim zaangażowaniem dbają o zaspokajanie potrzeb wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów.

Hurtownia odzieży jednorazowej GRO-TEX oferuje swoim klientom wykonaną z dobrych gatunkowo materiałów odzież HACCP dostępną w wielu zróżnicowanych wariantach. Odzież jednorazowa tworzona jest przez znane i cenione na rynku marki, do których należą między innymi: Kimberly Clark, PAL International, Celtex SpA, a także Steroplast Healthcare Limited. Produkujemy również odzież HACCP pod własną marką Hygotex.

Jako producent, naszym celem jest dbanie o profesjonalną i w pełni kompleksową higienę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostępna w naszej hurtowni odzież spełniała wszystkie niezbędne normy i standardy. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które pozwala nam na zaspokajanie potrzeb wszystkich klientów. Dodatkowo nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, uczęszczając na liczne szkolenia oraz obserwując zmieniające się trendy.

Nasza oferta produktowa dostosowana jest do poprawnej obsługi systemów jakości GMP, IFS, GHP, BRC oraz HACCP. Zarówno jako producent, jak również dystrybutor zapewniający dobrą jakościowo odzież HACCP, możemy zaoferować Państwu szybką realizację wszelkich zamówień na terenie całego kraju.

Oferujemy również spotkania z naszymi przedstawicielami, odbywające się w wybranych przez Państwa miejscach oraz czasie. Jeżeli interesuje Państwa sprawdzona, starannie wykonana i w pełni bezpieczna odzież jednorazowa, zachęcamy do poznania oferty, którą przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach. Każdy współpracujący z nami producent oferuje wiele ciekawych produktów dostępnych w korzystnych cenach.

Odzież HACCP, którą zapewniamy, to przede wszystkim produkty stworzone do ochrony głowy, ciała, nóg, a także dróg oddechowych. Szpitale, zakłady produkcyjne, chemiczne oraz kosmetyczne to tylko niektóre miejsca, w których z pewnością idealnie sprawdzi się proponowana przez nas odzież jednorazowa. Wierzymy, że każdy producent, którego artykuły mogą Państwo znaleźć wśród naszego asortymentu, spełni Państwa wymagania. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.